Deníček ze školky v přírodě

Příjezd dětí ze školky v přírodě je plánován ke garážím ve Vitošské cca kolem 11.15. - 11.30. 

Čtvrtek 20.6.

Dopoledne děti měli olympiádu, kde každý prošel úspěšně 9 soutěžemi a hned potom následoval karneval.

Odpoledne děti vyrazily do lesa do lesa a po večeři čekalo všechny balení kufrů.
Až se setmí, vyráží všichni na bojovku.

 

Zítřejší příjezd je plánován na 11.00 - 11.30 - záleží na dopravní situaci. Ještě vás budeme blíže informovat na Facebooku.

Středa 19.6.

Dnes dopoledne děti hrály v lese ,,Klacíkovou hru",kdy měly děti za úkol sestavit z klacíků obrázek podle předlohy. Odpoledne byla bouřka,takže se hrály hry v budově,ale navečer se vyjasnilo,opékaly se buřtíky u táboráku a zpívaly písničky s kytarou. 

Úterý 18.6.

Dnes dopoledne děti hrály hry v areálu tábora a po obědě se vydaly do skanzenu v Krňovicích. Všichni jsou teď večer po cestě, kterou děti pojaly jako indiánský běh, unavení, ale spokojení.

Pondělí 17.6.

Včera večer děti ,,psaly" dopisy pro vás rodiče a prarodiče, takže je brzy očekávajte ve schránce.

Dnes dopoledne se hrála v areálu tábora ,,Písmenková hra" a vyráběly se kytičky ze šišek. Odpoledne se děti vydaly na cestu za pokladem. Večer budeme pokračovat ve výrobě Atlasu rostlin, hraní Binga a zpívání s kytarou. 

Neděle 16.6.

Dnes dopoledne spadlo v Bělči jen pár kapek a proto mohly děti začít vyrábět školkopřírodová trička a hrát hry v areálu tábora. Odpoledne se přesunuly s hrami do lesa, stavěly domečky z přírodnin a pokračovaly v plenění místních borůvkových plantáží.

Večer je čeká tradiční zpívání s kytarou a výroba Atlasu rostlin.

Všechny děti jsou spokojené a slziček každým dnem ubývá. 

Sobota 15.6.

Děti mají za sebou první den.....celý den strávily hrami ve stínu lesa, zobáním borůvek, kterých je plný les a také měly možnost sledovat svatbu, která se v areálu konala. Všechny děti jsou v pořádku a už se těší na večerní zpívání s kytarou a na oblíbené bingo.

Na ,,rajčeti" jsou k dispozici fotky - kdo z vás nemá facebook, zavolejte si někomu z ostatních rodičů, kteří facebook mají ať vám sdělí heslo pro vstup do fotogalerie. Z bezpečnostních důvodů nelze zde heslo uveřejnit. 

Pátek 14.6.2019

První den se blíží ke konci, děti večeří, pak půjdou zpívat s kytarou, přečte se pohádka a dostanou pusu na dobrou noc od paní učitelek, které se na týden stávají jejich náhradními maminkami....Každá jich má na starosti 6 a půl,takže taková trošku větší rodina.

Dneska se seznámily děti s okolím, hrály si v lese a mlsaly borůvky, kterých je všude plno.

Ve 12,15 děti naprosto v pořádku dorazily do Bělče nad Orlicí a už se těší na oběd....

 

Tak nám to ,,pěkně" začalo...

Ale špatný začátek,dobrý konec....

Děti si udělaly zajížďku do Hostivaře,kde sledovaly, jak se u tak velkého autobusu vyměňuje kolo. Alespoň neměly čas smutnit :).

V 9.40 vyjely z Hostivaře směr Běleč nad Orlicí. 

 

Jakmile dojedou do Bělče nad Orlicí, bude zde další zpráva....