Bojovka č.3


Během 28.3.2021 vytvoříme nový odkaz ke stažení Bojovky č.3 - pravděpodobně již byla stažena 30x a do jednoho emailu se bohužel nevejde.
Kdo by si ji chtěl ještě stáhnout,pište prosím požadavek na zaslání odkazu na email ms_levskeho@centrum.cz

Děkujeme moc za Váš obrovský zájem o veškeré aktivity...

************************************************************

3. domácí úkol pro celou rodinu...

Společně vyrobte z kelímku od jogurtu nebo skleničky od džemu květináč, libovolnou technikouho ozdobte,zasaďtě semínko, vyrobte zápich s názvem semínka a jménem dítěte a přineste před vchod do ředitelny.

Květináče budou umístěné na oknech ve třídě žluté a modré srdíčko a můžete přes okno pozorovat, jak se semínků daří.


Přejeme všem hodně zábavy...
*************************************************************** 

Dopisy pro seniory do Unhoště!!!

Po Velikonocích mám možnost opět nechat odvézt do Domova seniorů v Unhošti dopisy pro naše ,,adoptované babičky". Kdo z rodičů, kteří mají adoptovanou babičku, chce poslat dopis, vhoďte ho do naší školkové schránky do úterý 6.4. do 16.00... Pokud by byl dopis rozměrnější, zvoňte na školku a my si ho převezmeme.
Vzhledem k tomu, že minule dopisy a přáníčka pro ostatní seniory v Domově udělaly obrovskou radost a vykouzlily úsměv na tváři, kdo byste se chtěl k nám opět připojit a napsat dopis nebo nakreslit obrázek některému ze seniorů, vložte ho do obálky, nadepište ji ,,BABIČKA" nebo ,,DĚDEČEK" a my pak dopisy předáme těm seniorům, kterým to udělá radost v této nelehké době....
A vy budete mít radost, že oni mají radost...
Moc všem děkuji za součinnost, Mgr.Radana Mikšová

**************************************************************

Složky - pracovní listy

Kdo bude mít zájem, každý den od 8.00 do 15.30 budou připraveny složky - pracovních listy pro mladší i starší třídy - před vchodem do modrého srdíčka.
Vždy v úterý bude připravena nová verze složek na následující týden.
Berte si prosím jen ty pracovní listy, které jsou určené pro vaši třídu.
Pokud následující týden vrátíte pracovní listy hotové (prosíme vždy čitelně složku podepsat příjmením dítěte), nebo je přinesete až se školka otevře, budou si moci děti za každou týdenní složku nalepit jednu nálepku ,,za domácí úkol". Vracejte pouze pracovní listy, výrobky můžete vyfotit a zaslat nám foto.

Pokud by někdo z Vás neměl možnost si pro vytištěné pracovní listy přijít a může si je sám vytisknout, je možnost je zaslat emailem.....
Stačí napsat email na ms_levskeho@centrum.cz

************************************************************

Online ,,Cvičení s Pájou"

Každé úterý a čtvrtek bude probíhat online cvičení pro děti - bude to dětská jóga, zdravotní cviky, základy atletiky.... 

Pokud někdo nemá facebook nebo ještě nedostal email s odkazem na událost, napište na email ms_levskeho@centrum.cz a odkaz Vám pošleme.