Prázdninový provoz 29.7.-11.8.2024

Elektronický předzápis k prázdninovému provozu

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy  pro letní provoz můžete využít Elektronického předzápisu.
Kliknutím na tento odkaz přejdete přímo na informační stránku naší MŠ:

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout  (vyplnění a tisk vyplněné žádosti).

Elektronický předzápis je otevřen v období 1. března až 31. března 2024.

Zápis do letního provozu proběhne ve dnech 24. a 25. dubna 2024 od 13:00 do 17:00 hodin.
Zákonní zástupci podají Žádost o přijetí do náhradního provozu ve své mateřské škole.
Tehdy obdrží údaje k platbě za letní provoz.

Platbu (hotovostní platba bude akceptována pouze ve výjimečných případech) je nutno uhradit v plné výši do 10 pracovních dnů od zápisu a musí být identifikovatelná. Pokud škola nedostane 11. pracovní den po zápisu potvrzení o platbě/platbu na účet, dítě se považuje za odhlášené z letního provozu. Platbu za školné nehradí děti, které byly v tomto školním roce vedeny jako předškoláci nebo měly odloženou školní docházku, platí pouze stravné. V případě neodhlášení dítěte do začátku turnusu dané MŠ platba není vratná. Závěrečné vyúčtování se bude realizovat během září následujícího školního rok.

Mateřská škola Srdíčko v Praze 12

Levského 3203/19